UMK316ABJ475KLHT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | UMK316ABJ475KLHT |
Opis | CAP CER 4.7UF 50V X5R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne) |
Modele EDA/CAD | UMK316ABJ475KLHT Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Prod. | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,071" (1,80mm) |