UMK107B7153KAHT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 12 823
Arkusz danych
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
W magazynie: 875
Walsin Technology Corporation
0.015 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK107B7153KAHT
Numer produktu DigiKey
587-UMK107B7153KAHTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-UMK107B7153KAHTCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-UMK107B7153KAHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UMK107B7153KAHT
Opis
CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UMK107B7153KAHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)