UMK105UJ181JV-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KEMET
Similar
TDK
Similar
YAGEO
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
180 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK105UJ181JV-F
Numer produktu DigiKey
UMK105UJ181JV-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
UMK105UJ181JV-F
Opis
CAP CER 180PF 50V U2J 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UMK105UJ181JV-F Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)