UMK105SD561KV-F
Numer produktu DigiKey
587-1465-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1465-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1465-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UMK105SD561KV-F
Opis
CAP CER 560PF 50V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
UMK105SD561KV-F Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niewielkie zniekształcenia
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)