UMK063CG2R2CT-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 186 781
Arkusz danych
Udoskonalony
Murata Electronics
2.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.