TMK316BJ475KLHT
Numer produktu DigiKey
587-3491-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3491-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3491-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMK316BJ475KLHT
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
TMK316BJ475KLHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)