TMK316BJ335ML-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 2 950
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
TDK
3.3 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK316BJ335ML-T
Numer produktu DigiKey
TMK316BJ335ML-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TMK316BJ335ML-T
Opis
CAP CER 3.3UF 25V X5R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TMK316BJ335ML-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)