TMK316B7684ML-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 479
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
TDK
TDK
W magazynie: 546
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.68 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK316B7684ML-T
Numer produktu DigiKey
TMK316B7684ML-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TMK316B7684ML-T
Opis
CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TMK316B7684ML-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)