TMK105BJ682MVHF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
6800 pF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK105BJ682MVHF
Numer produktu DigiKey
TMK105BJ682MVHF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TMK105BJ682MVHF
Opis
CAP CER 6800PF 25V X5R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TMK105BJ682MVHF Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)