TMK105BJ224MVHF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 4 611
Arkusz danych
0.22 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK105BJ224MVHF
Numer produktu DigiKey
TMK105BJ224MVHF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TMK105BJ224MVHF
Opis
CAP CER 0.22UF 25V X5R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TMK105BJ224MVHF Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)