TMK063CG820JT-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Taiyo Yuden
W magazynie: 40
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 29 800
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 29 088
Udoskonalony
Murata Electronics
Murata Electronics
82 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.