TMK063CG390JT-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Taiyo Yuden
W magazynie: 13 070
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 46 332
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Udoskonalony
KYOCERA AVX
39 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK063CG390JT-F
Numer produktu DigiKey
TMK063CG390JT-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TMK063CG390JT-F
Opis
CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TMK063CG390JT-F Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)