TMK042CG680JC-W
Numer produktu DigiKey
587-5775-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5775-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TMK042CG680JC-W
Opis
CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 01005
Szczegółowy opis
68 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Modele EDA/CAD
TMK042CG680JC-W Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)