TMK042CG5R3BD-W nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Arkusz danych
5.3 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK042CG5R3BD-W
Numer produktu DigiKey
587-5708-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5708-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TMK042CG5R3BD-W
Opis
CAP CER 5.3PF 25V C0G/NP0 01005
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TMK042CG5R3BD-W Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)