TMK042CG020AD-W
Numer produktu DigiKey
587-5675-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5675-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TMK042CG020AD-W
Opis
CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 pF ±0,05pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TMK042CG020AD-W Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,05pF
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)