TMK021CG2R4BK-W
Numer produktu DigiKey
TMK021CG2R4BK-W-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TMK021CG2R4BK-W
Opis
CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 008004
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 008004 (0201 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TMK021CG2R4BK-W Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
008004 (0201 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,010" x 0,005" (0,25mm x 0,13mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,006" (0,14mm)