Ilustracja dla TLH10UA2821R2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TLH10UA2821R2
Numer produktu DigiKey
587-TLH10UA2821R2-ND
Producent
Numer produktu producenta
TLH10UA2821R2
Opis
CMC 2.8MH 1.2A 2LN TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.8 mH @ 1 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 1,2A DCR 272mOhm
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
272mOhm
Producent
Taiyo Yuden
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,630" (18,00mm x 16,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,689" (17,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
2.8 mH @ 1 kHz
Obudowa / skrzynia
Pionowy, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
1,2A