RSHV1470M1ECC8002E
Numer produktu DigiKey
587-RSHV1470M1ECC8002ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RSHV1470M1ECC8002E
Opis
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 70mOhm 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
RSHV1470M1ECC8002E Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Producent
Taiyo Yuden
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
90 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
900 mA @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm