RAVZD470M1UDC8002U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 6 085
Panasonic Industry
W magazynie: 9 933
Arkusz danych
Chemi-Con
W magazynie: 225
Chemi-Con
Nichicon
W magazynie: 6
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 680mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RAVZD470M1UDC8002U
Numer produktu DigiKey
587-RAVZD470M1UDC8002UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RAVZD470M1UDC8002U
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
97.5 mA @ 120 Hz
195 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
680mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C