RAVZD101M1GDC8002U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 852
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 41 458
Chemi-Con
Chemi-Con
Nichicon
100 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 260mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RAVZD101M1GDC8002U
Numer produktu DigiKey
587-RAVZD101M1GDC8002UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RAVZD101M1GDC8002U
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
150 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
300 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
260mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C