RAVVT220M1UDE7002U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 83
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 1 153
Arkusz danych
22 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1,2Ohm przy 100kHz 1000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RAVVT220M1UDE7002U
Numer produktu DigiKey
587-RAVVT220M1UDE7002UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RAVVT220M1UDE7002U
Opis
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
73.15 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
95 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,2Ohm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 125°C