QMJ316B7102MFHT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
1000 pF ±20% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
QMJ316B7102MFHT
Numer produktu DigiKey
587-QMJ316B7102MFHTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-QMJ316B7102MFHTCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-QMJ316B7102MFHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QMJ316B7102MFHT
Opis
CAP CER 1000PF 250V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
QMJ316B7102MFHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)