PAS1220LA3R0905 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 19
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
9 F (EDLC) Superkondensatory 3 V Promieniowe, puszka 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PAS1220LA3R0905
Numer produktu DigiKey
587-2022-ND
Producent
Numer produktu producenta
PAS1220LA3R0905
Opis
CAP 9F 20% 3V THROUGH HOLE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PAS1220LA3R0905 Modele
Kategoria
Zakończenie
Wtyki PC
Producent
Taiyo Yuden
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Pojemność
9 F
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Napięcie - znamionowe
3 V
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm