NRV2012T1R0NGF
Numer produktu DigiKey
587-NRV2012T1R0NGFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-NRV2012T1R0NGFCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-NRV2012T1R0NGFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRV2012T1R0NGF
Opis
FIXED IND 1UH 1.65A 87.6 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.65 A Maks. 87,6mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,2A
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 87,6mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)