NRS5040T3R3NMGJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | NRS5040T3R3NMGJ |
Opis | FIXED IND 3.3UH 3.3A 27 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3.3 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 27mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 4A |
Prod. | Ekranowanie Częściowo osłonięte |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 27mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 32MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -25°C - 120°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±30% | Rozmiar / wymiar 0,193" x 0,193" (4,90mm x 4,90mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,161" (4,10mm) |