NRS5040T3R3NMGJ
Numer produktu DigiKey
587-5939-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-5939-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-5939-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRS5040T3R3NMGJ
Opis
FIXED IND 3.3UH 3.3A 27 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 27mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 27mOhm
Częstotliwość - rezonansu własnego
32MHz
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,193" x 0,193" (4,90mm x 4,90mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,161" (4,10mm)