NRS5040T100MMGJV
Numer produktu DigiKey
587-3607-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3607-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3607-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRS5040T100MMGJV
Opis
FIXED IND 10UH 2.1A 72.8 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.1 A Maks. 72,8mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NRS5040T100MMGJV Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 72,8mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,193" x 0,193" (4,90mm x 4,90mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,161" (4,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,3A