NRS5020T2R2NMGJV
Numer produktu DigiKey
587-3597-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3597-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3597-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRS5020T2R2NMGJV
Opis
FIXED IND 2.2UH 2.9A 42 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.9 A Maks. 42mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NRS5020T2R2NMGJV Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 42mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
57MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,193" x 0,193" (4,90mm x 4,90mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,9A