NRS4018T2R2MDGJ
Numer produktu DigiKey
587-2890-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2890-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2890-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRS4018T2R2MDGJ
Opis
FIXED IND 2.2UH 2.2A 50.4 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 50,4mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NRS4018T2R2MDGJ Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 50,4mOhm
Częstotliwość - rezonansu własnego
60MHz
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)