NRS4012T220MDGJV
Numer produktu DigiKey
587-NRS4012T220MDGJVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-NRS4012T220MDGJVCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-NRS4012T220MDGJVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRS4012T220MDGJV
Opis
FIXED IND 22UH 620MA 480 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 620 mA Maks. 480mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NRS4012T220MDGJV Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 480mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
500mA