NRH3012T4R7MN
Numer produktu DigiKey
587-2591-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2591-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2591-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRH3012T4R7MN
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.06A 156 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.06 A Maks. 156mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NRH3012T4R7MN Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1A
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 156mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)