NRH3012T100MN
Numer produktu DigiKey
587-2584-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2584-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2584-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRH3012T100MN
Opis
FIXED IND 10UH 720MA 324 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 720 mA Maks. 324mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NRH3012T100MN Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
730mA
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 324mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
32MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)