NR4018T4R7M
Numer produktu DigiKey
587-1671-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1671-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1671-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR4018T4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.2A 108 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 108mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NR4018T4R7M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,7A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 108mOhm
Częstotliwość - rezonansu własnego
34MHz
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)