NR4018T470M
Numer produktu DigiKey
587-1670-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1670-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1670-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR4018T470M
Opis
FIXED IND 47UH 420MA 780 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 420 mA Maks. 780mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NR4018T470M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
570mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 780mOhm
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)