NR4018T221M
Numer produktu DigiKey
587-1668-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1668-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1668-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR4018T221M
Opis
FIXED IND 220UH 170MA 4.8 OHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 170 mA Maks. 4,8Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NR4018T221M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
270mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,8Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
4MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)