NR4018T1R0N
Numer produktu DigiKey
587-1666-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1666-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1666-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR4018T1R0N
Opis
FIXED IND 1UH 1.83A 36 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.83 A Maks. 36mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NR4018T1R0N Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4A
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 36mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
80MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)