NR4018T100M
Numer produktu DigiKey
587-1664-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1664-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1664-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR4018T100M
Opis
FIXED IND 10UH 840MA 216 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 840 mA Maks. 216mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NR4018T100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 216mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
24MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)