NR4012T100M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
W magazynie: 2 320
Arkusz danych
W magazynie: 758
Arkusz danych
Similar
Pulse Electronics
Similar
Pulse Electronics
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 770 mA Maks. 288mOhm Niestandardowe