NR3015T470M
Numer produktu DigiKey
587-1652-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1652-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1652-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR3015T470M
Opis
FIXED IND 47UH 300MA 1.608 OHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 1,608Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NR3015T470M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
320mA
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,608Ohm
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)