NR3015T470M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | NR3015T470M |
Opis | FIXED IND 47UH 300MA 1.608 OHM |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 1,608Ohm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | NR3015T470M Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 320mA |
Prod. | Ekranowanie Częściowo osłonięte |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 1,608Ohm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 17MHz |
Status części Nieaktualne | Temperatura robocza -25°C - 120°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,059" (1,50mm) |