NR3015T220M
Numer produktu DigiKey
587-1651-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1651-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1651-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR3015T220M
Opis
FIXED IND 22UH 470MA 624 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 470 mA Maks. 624mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NR3015T220M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
470mA
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 624mOhm
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)