NR3010T4R7M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | NR3010T4R7M |
Opis | FIXED IND 4.7UH 780MA 228 MOHM |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 780 mA Maks. 228mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | NR3010T4R7M Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 750mA |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 228mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 56MHz |
Status części Nieaktualne | Temperatura robocza -25°C - 120°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,039" (1,00mm) |