NR3010T4R7M
Numer produktu DigiKey
587-1640-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1640-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1640-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR3010T4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 780MA 228 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 780 mA Maks. 228mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NR3010T4R7M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
750mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 228mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
56MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)