NR3010T150M
Numer produktu DigiKey
587-NR3010T150MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-NR3010T150MCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-NR3010T150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR3010T150M
Opis
FIXED IND 15UH 400MA 888 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 888mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NR3010T150M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
400mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 888mOhm
Częstotliwość - rezonansu własnego
30MHz
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)