NR3010T100M
Numer produktu DigiKey
587-1635-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1635-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1635-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NR3010T100M
Opis
FIXED IND 10UH 510MA 540 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 510 mA Maks. 540mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NR3010T100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
500mA
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 540mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
35MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 120°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)