MSRLJ165SB5105MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSRLJ165SB5105MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSRLJ165SB5105MTNA01
Opis
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0306
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0306 (0816 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0306 (0816 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,031" x 0,063" (0,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)