MSASU219JB7104MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASU219JB7104MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MSASU219JB7104MTNA01
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
MSASU219JB7104MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)