MSASU105SUJ330JFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASU105SUJ330JFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASU105SUJ330JFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASU105SUJ330JFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASU105SUJ330JFNA01
Opis
CAP CER 33PF 50V U2J 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MSASU105SUJ330JFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)