MSASU105SB7223KFNB25
Numer produktu DigiKey
587-MSASU105SB7223KFNB25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASU105SB7223KFNB25CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASU105SB7223KFNB25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASU105SB7223KFNB25
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MSASU105SB7223KFNB25 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)