MSASU063SCG270JFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MSASU063SCG270JFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MSASU063SCG270JFNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MSASU063SCG270JFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSASU063SCG270JFNA01
Opis
CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
MSASU063SCG270JFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)